DYO 2.5 LT PİNOSAN DEKORATİF AHŞAP KORUYUCU

DYO 2.5 LT PİNOSAN DEKORATİF AHŞAP KORUYUCU

Kdv Dahil :
33,00 TL
: 33,00 TL
:
Kategori : Dekoratif Ahşap Koruyucular
Marka: : DYO
RENK SEÇENEKLERİ: :
Stok Kodu : DYO980/3
: 27,97 TL + KDV
Adet :
5,50 TL den başlayan taksitlerle!!
 
Tanım: Alkid esaslı, şeffaf, renksiz, mat bir tahta koruyucudur.

Özellikleri: Özel katkı maddeleri ile küf, mantar ve tahta kurtlarına karşı koruyucudur. Tahta tarafından kolayca emilir ve yüzeyde film tabakası oluşturmaz. Tahtanın nefes almasını engellemez.

Uygulama Alanı: İşlenmiş veya yarı işlenmiş tahta malzemelerin depolanması sırasında, kullanımı süresince genellikle boyanmayan tahta yapı malzemelerin (çatı iskeleti, duvar içindeki kolon veya destekler, rabıta takozları) korunmasında, örtücü veya şeffaf tüm boya, vernik ve dekoratif tahta koruyucu sistemlerin altında koruyuculuğun arttırılmasında kullanılır.

Uygulama Şekli: İnceltilmeden kullanıma hazırdır. Fırça, rulo veya püskürtme yöntemlerinden biri kullanılarak, yüzeye 6 saat ara ile 2 kat uygulanır. Üzerine uygulanacak boya sistemi sentetik ise 12 saat, emülsiyon ise en az 3 gün bekletilmelidir.

Kuruma Süresi (25 °C): Tahtanın emiciliğine bağlı olarak 1-3 saatte tam kurur. İkinci kat uygulaması için 6 saat beklenmelidir.

Boyanabilen Alan: Tahtanın cinsine bağlı olarak 2 katta,1 lt ile 8-16 m² 1kg ile 10-20 m² alan boyanır.

 


 

Ürünü Paylaş
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.